Event

Organizacja eventów to nasza specjalność. Mamy wszystko co jest potrzebne: zespół, doświadczenie i wiedzę, zaplecze magazynowe, zaufanych podwykonawców i pasję tworzenia! Nasz projekt Państwa wydarzenia, uwzględnienia lokalizację, transport, catering, scenariusz, propozycje atrakcji, oprawę scenograficzną, artystów, infrastrukturę techniczną. Realizujemy imprezy kompleksowo lub w wybranym przez klienta zakresie. W oparciu o psychologię eventów integrujemy i motywujemy kadry, zwiększamy lojalność pracowników, propagujemy idee korporacji, szkolimy personel, poprawiamy komunikację, kształtujemy wizerunek marki. Współpracujemy z certyfikowanymi coachami, trenerami i animatorami czasu wolnego, by zapewnić Państwu usługę najwyższej jakości.

Atrakcje Eventowe:

#SelfieCoffee

#SelfieCoffe to połączenie kawy i nowoczesnej technologii. Jako pierwsi w Polsce oferujemy wynajem specjalistycznej drukarki spożywczej. Dzięki przyjaznemu interfejsowi nasi Klienci mogą w szybki i łatwy sposób zrobić sobie zdjęcie (np. popularne selfie) lub przesłać obraz ze swojej galerii w telefonie, a maszyna w ciągu 20 sekund wydrukuje je na kawie, ciastku, lodach, piwie oraz wielu innych produktach spożywczych.

#SelfieCoffe – to więcej niż drukarka. To emocje przeniesione na mleczną piankę. Nasz produkt wyróżni imprezę firmową, konferencję, akcję marketingową czy wesele, dając Twoim klientom niepowtarzalną okazję do zabawy.

Naszą ofertę wynajmu przygotowujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Poza wynajmem urządzenia #SelfieCoffe oferujemy także obsługę urządzenia przez naszych baristów podczas imprezy, wynajem ekspresu wraz z najwyższej jakości kawą, transport urządzenia w dowolne miejsce w Polsce i Europie oraz przygotowanie spersonalizowanych kubków z logiem Twojej firmy. Na Twoje życzenie z każdego wydarzenia z udziałem #SelfieCoffe możemy stworzyć film promujący Twoją firmę. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Lodowe Rurki

Lodowe Rurki to lody naturalne tworzone na oczach klienta. Bazą lodów jest śmietanka i mleko lub w wersji wegańskiej mleko sojowe. Żeby stworzyć swój niepowtarzalny smak, do bazy dodaje się np.: owoce, ciastka, kawałki czekolady, karmel itp. Wszystkie składniki mrożą się do -48 stopni, w tym czasie nasz Icemaster dokładnie je mieszka, a następnie zwija w Lodowe Rurki. Cały pokaz trwa ok. 3 min i cieszy oczy zarówno najmłodszych jak i dorosłych.

Posiadamy maszyny z jednym oraz dwoma blatami mroźniczymi w zależności od ilości uczestników eventu. Naszą ofertę wynajmu przygotowujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Poza wynajmem urządzenia do Lodowych Rurek oferujemy także:

  • Obsługę urządzenia przez naszych Icemasterów,
  • Najwyższej jakości produkty,
  • Transport urządzenia w dowolne miejsce w Polsce i Europie,
  • Przygotowanie spersonalizowanych miseczek z logiem Twojej firmy.

Naleśniki 3D

Naleśniki 3D są nawiązaniem do tych aromatycznych, pachnących i przyrządzanych przez babcię, które pamiętamy z lat dzieciństwa. Różnica polega na formie podawania. Nasza maszyna potrafi wypiec z ciasta do naleśników najróżniejsze kształty, loga a nawet zdjęcia.

Unikatowa receptura oraz drukarka do naleśników pozwala na stworzenie wyjątkowej atrakcji, która przyciąga uczestników podczas targów czy konferencji. Perfekcyjnie przygotowane ciasto trafia do maszyny, która w efektowny sposób nanosi je warstwami na płytę grzewczą, nadając naleśnikowi odpowiedni kontrast pod wpływem czasu wysmażenia.

Aby naleśniki smakowały jak u babci możemy podawać je z dodatkami takimi jak: cukier puder, dżemy czy płynna czekolada.

Check our offer