O nas

5th Element to firma, która powstała z wielkiej pasji do planowania, produkowania i realizowania różnego rodzaju wydarzeń rozrywkowych, muzycznych i artystycznych. Nasza przygoda z organizowaniem wydarzeń trwa od 2010 roku. W tym czasie udało nam się zdobyć masę doświadczeń, które procentują przy kolejnych produkcjach.

Intensywnie pracujemy przy planowaniu i realizacji eventów firmowych i korporacyjnych. Już dziś możemy pochwalić się produkcją wydarzeń dla największych firm branży IT, energetycznej, rolniczej, budowlanej, prawniczej z całej Polski. Setki już gości bawiło się na przygotowanych przez nas piknikach, bankietach, podczas ekspedycji miejskich i czy gier terenowych. Organizowaliśmy również imprezy gminne m.in. w Nowym Warpnie, Dobrej Szczecińskiej, Stepnicy, Kaliszu Pomorskim czy Wolinie.

Mamy na swoim koncie realizacje koncertów artystów sceny polskiej, m.in. Edyty Geppert, Dawida Podsiadło czy Dawida Kwiatkowskiego. W Szczecinie zasłynęliśmy produkcją takich wydarzeń jak Szczecińska Pasja wg Soyki, Otwarcie Akademii Sztuki, Otwarcie Basenu Olimpijskiego Floating Arena, Freedom Symphony w Teatrze Letnim czy Projekt Plaża z TVN.

Posiadamy wiedzę w zakresie produkcji wykonawczej imprez firmowych, dużych masowych imprez plenerowych, jak regaty The Tall Ships Races w Szczecinie oraz klubowych takich jak Godskitchen, Sensation Ocean of White, I Love New Year czy Global Gathering. Produkowaliśmy trasy koncertowe artystów światowej sławy, m. in. Armin Van Buren, Tiesto i ATB.

Zaufali nam

Sprawdź naszą ofertę